Translate

сряда, 30 август 2017 г.

Теленор изпраща „Отбора на надеждата“ на Мондиала в Осло

С пожелание за успех и 4G смартфон за всеки играч, Теленор изпрати „Отбора на надеждата“ на предстоящото Световно първенство по футбол за бездомни хора. Мондиалът, който тази година се провежда в Осло, започна от 28.08  ще продължи до 5 септември.
За нас е привилегия да сме свързани с този изключителен проект, който доказва, че всичко е възможно, стига да се действа добронамерено, последователно и дългосрочно. За нас няма съмнение, че отборът ще се представи достойно. Тези млади хора са постигнали много, въпреки трудностите, те вече са победители. От името на всички служители в компанията им пожелавам успех, както на предстоящото първенство, така и в предизвикателствата извън футбола“, каза Ирина Василевска, главен директор „Корпоративна политика“ на Теленор. Тя получи от отбора специален подарък за Теленор - футболна топка с автографи от играчите.
Теленор е генерален спонсор на „Отбор на надеждата“ за шеста поредна година. Проектът за социална интеграция на младежи в неравностойно положение чрез футбол е част от световната инициатива на фондация Homeless World Cup и се осъществява от Спортс Мениджмънт България.
Шампионатът ще бъде шести за българския тим. През 2015 г. в Амстердам отборът отбеляза най-доброто си представяне, като завърши на девето място в крайното класиране от общо 47 участници в турнира. Година по-късно, тимът отново представи отлично България на Мондиала в Глазгоу като завърши седемнадесети в крайното класиране и спечели Мъжката купа в турнира.